Показати меню
Акція «Посади дерево миру»

Акція «Посади дерево миру»

Студенти та викладачі агрономічного відділення приєдналися до акції «Посади дерево миру». На колекційній ділянці Каховського державного агротехнічного коледжу під керівництвом викладача Даценка В.В. протягом двох років вирощувалися саджанці лісових порід – клени та дуби. 
12  міжнародна виставка с/г техніки  та обладнання «Інтерагро 2018»

12 міжнародна виставка с/г техніки та обладнання «Інтерагро 2018»

Студенти спеціальності «Агрономія» Каховського державного агротехнічного коледжу 1 листопада 2018 року відвідали 12 міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання «Інтерагро 2018», розміщену в Міжнародному Виставковому Центрі м. Київ.
Атестація здобувачів вищої освіти  спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Організація і технологія ведення фермерського господарства»

Атестація здобувачів вищої освіти спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Організація і технологія ведення фермерського господарства»

25-26 червня 2018 року в коледжі відбулася атестація здобувачів вищої освіти  спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Організація і технологія ведення фермерського господарства». 
Науково-практичний семінар «Сучасні підходи до захисту садових та ягідних культур»

Науково-практичний семінар «Сучасні підходи до захисту садових та ягідних культур»

16.06.2018 р. студенти та викладачі Каховського державного агротехнічного коледжу спеціальності 201 «Агрономія» прийняли участь в роботі науково-практичного семінару «Сучасні підходи до захисту садових та ягідних культур». Організатор семінару компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн». 
День науки

День науки

22.05.2018 р. в Каховському державному агротехнічному коледжі в рамках Дня науки кожна циклова комісія підготувала виставку методичних розробок та здобутків інтелектуальної праці педагогічного колективу.
Екскурсія до біосферного заповідника «Асканія-Нова»

Екскурсія до біосферного заповідника «Асканія-Нова»

 Безкраї наших рідних степів зберігають багато чудес та краси. Один з найгарніших куточків Херсонської області- біосферний заповідник «Асканія-Нова».Студенти 21 групи агрономічного відділення провели екскурсію до цього чудового місця.