Показати меню

Святкування Дня вишиванки у Каховському державному агротехнічному коледжі24 травня Посунько Наталя Степанівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист разом із студентами 11 групи спеціальності «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» провела відкритий виховний захід на тему «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Метою якого було визначити цінність української вишиванки, як одного із засобів виховання молоді.
Студенти дійшли висновку, що народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.
Мереживом виткане наше життя,
Душею свій час відчуваєш.
І буде настільки цікавим буття,
Які в нього нитки вплітаєш.
Ми з вами усі – українці, яких об'єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки. Хай у ваших оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах!
Святкування Дня вишиванки у Каховському державному агротехнічному коледжіСвяткування Дня вишиванки у Каховському державному агротехнічному коледжі

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно