Показати меню

День відкритих дверей у Харківській державній зооветеринарній академіїНещодавно наші студенти разом із завідувачкою відділенням спеціальностей бухгалтерського обліку та харчових технологій Падалка Оленою Миколаївною відвідали місто Харків. Побували на Дні відкритих дверей у Харківській державній зооветеринарній академії. Майбутні абітурієнти мали нагоду зустрітися із адміністрацією академії, відвідали музеї, виставку службових собак; побачили святковий концерт, показовий виступ вихованців кінно-спортивної школи та виступ кінологів Кінологічного центру Головного управління національної поліції в Харківській області; ознайомилися із матеріально-технічною базою, можливістю практичної підготовки фахівців; на факультеті ветеринарної медицини їм було продемонстровано практичні маніпуляції на живих об’єктах.
Відвідування дня відкритих дверей у ВНЗ ІІІ –ІV р.а. – це вже багаторічна традиція Каховського державного агротехнічного коледжу. Адміністрація прикладає всі зусилля для того, щоб наші випускники могли зорієнтуватися, куди вступити на навчання після закінчення коледжу. Це - прекрасна можливість для потенційних абітурієнтів безпосереднього діалогу з керівництвом ВУЗу та його деканатів з питань вступної кампанії, навчання та побуту студентів. Крім того – це екскурсії по містах, підрозділам ВУЗів, майстер-класи по спеціальностям, інформаційні виставки та невелика концертна програма художньої самодіяльності.
Ця поїздка залишила у студентів найкращі спогади, приємні емоції та незабутні враження!

День відкритих дверей у Харківській державній зооветеринарній академіїДень відкритих дверей у Харківській державній зооветеринарній академіїДень відкритих дверей у Харківській державній зооветеринарній академіїДень відкритих дверей у Харківській державній зооветеринарній академіїДень відкритих дверей у Харківській державній зооветеринарній академіїДень відкритих дверей у Харківській державній зооветеринарній академії

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно