Показати меню

Навчально-виробнича ферма

Навчально-виробнича ферма Каховського державного

агротехнічного коледжу

Навчально-виробнича ферма була створена у 2003 році з метою забезпечення практичної підготовки студентів спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва». Заняття на навчально-виробничій фермі дають можливість студентам набути професійних знань, умінь зі спеціальності, необхідних для прийняття самостійних рішень у реальних умовах виробництва, оволодіння сучасними методами і формами організації праці.

На навчально-виробничій фермі є лабораторія оцінки якості молока, яка забезпечена необхідними приладами, за допомогою яких молоко досліджують на густину, кислотність, визначають чистоту, кількість білку, жиру тощо. Існує цех первинної переробки молока, де студенти знайомляться з технологією виготовлення сливок, масла. Забій тварин в господарських цілях проводиться в навчальній бойні, яка забезпечена необхідним обладнанням.

Перспективність спеціальності «Виробництво і переробка продукції тваринництва» визначається тим, що галузь тваринництва в Україні проходить етап відновлення і для його прискорення потрібні фахівці, обізнані з новітніми технологіями ведення господарства, здатні зробити цю галузь бізнесово-привабливою, прибутковою.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
скачать софт