Показати меню

Клініка ветеринарної медицини

Навчальна – виробнича клініка ветеринарної медицини була заснована в 1981 році з метою забезпечення повноцінної практичної підготовки студентів, набуття ними професійних знань, умінь зі спеціальності, необхідних для прийняття самостійних рішень у реальних умовах виробництва.
В приміщенні клініки розміщуються навчальні лабораторії, операційна, манеж, де студенти відпрацьовують практичні питання на живих об'єктах (різні види тварин та птиці). Адже для підготовки висококваліфікованих кадрів ветеринарної медицини потрібно, щоб студенти постійно працювали з різними видами тварин та птиці, брали участь у лікувальних та профілактичних заходах.
В клініці ветеринарної медицини проводяться практичні заняття, на яких починається формування первинних навичок із спеціальних дисциплін, навчальна практика, завданням якої є ознайомлення студентів із специфікою майбутньої спеціальності, отримання первинних професійних умінь і навичок із спеціальних дисциплін та робітничої професії «Оператор штучного осіменіння сільськогосподарських тварин і птиці».

 
Кожен навчальний рік студенти 3 курсу проводять практичні заняття на виробництві. Державне підприємство «Дослідне господарство «Асканійське», що знаходиться в мальовничих таврійських степах, у селі Тавричанка Каховського району Херсонської області, яке з 1991 року очолювала Герой України Віра Опанасівна Найдьонова, а з минулого року справу продовжує її син Віктор Найдьонов.
Студентам дана можливість відчувати себе справжнім фахівцями ветеринарної медицини: попрактикувався в осіменінні вівцематок візо-цервікальним способом; для набуття навичків зі штучного осіменіння брати сперму від баранів на штучну вагіну; проводив ректальне дослідження корів на тільність за допомогою ультразвукової діагностики на ранній стадії вагітності; здійснювати аналізи молока на щільність, наявність антибіотиків і субклінічного маститу.
Тут і випадає нагода виявити і теоретичні знання, які отримують студенти у коледжі, і швидко здобувати практичні навички.
Сьогодні таких господарств, як «Асканійське», в Україні не дуже-то й багато, з таким сучасним технічним забезпеченням, інноваційними підходами до тваринництва. Практичні навички, здобуті під час виробничої практики, допоможуть мені у професійній діяльності кожного студента «Ветеринарної медицини».

 
 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать софт