Показати меню

Списки зарахованих абітурієнтів

Списки зарахованих абітурієнтів

на денну форму навчання (на базі 9 класу)

освітньо-кваліфікаційний рівень - фаховий молодший бакалавр, за регіональним замовленням

071 «Облік та оподаткування»

ПІБ абітурієнта

Конкурсний бал

1  

Усенко Артем Олександрович

565,95

2  

Загинайло Віталіна Олександрівна

502,95

3  

Зозуля Алевтина Миколаївна

472

4  

Андреєв Павло Сергійович

457,8

5  

Черниш Діана Сергіївна

455,7

6  

Браташ Максим Вадимович

436

7  

Фурдайло Дар'я Павлівна

417

8  

Рутковська Анна Олександрівна

408

9  

Кучеренко Данило Сергійович

369

072 «Фінанси та банківська справа»

ПІБ абітурієнта

Конкурсний бал

1

Ващенко Альона Юріївна

458

2

Самойлова Марія Олександрівна

435

3

Кошкарьова Єлизавета Павлівна

413

4

Луценко Володимир Андрійович

410

5

Кирилов Роман Олександрович

409,5

6

Кубовський Максим Вікторович

380

7

Патрушев Павло Олександрович

376

8

Бондар Максим Миколайович

363


181 «Харчові технології»

ПІБ абітурієнта

Конкурсний бал

1  

Прокоф'єва Вікторія Євгеніївна

512,4

2  

Дяченко Олександр Костянтинович

476,7

3  

Шевчук Дмитро Сергійович

458,85

4  

Капусткін Кирил Миколайович

426,3

5  

Обрежа Єгор Ігорович

416

6  

Смоляна Альона Вікторівна

396

7  

Овсяннікова Олександра Володимирівна

374

8  

Щербань Наталія Володимирівна

340

204 «Технологія виробництва і переробка продукції тваринництва»

ПІБ абітурієнта

Конкурсний бал

1  

Голота Вікторія Юріївна

478

2  

Гарбуз Тетяна Олександрівна

464

3  

Болдирєв Андрій Миколайович

462

4  

Мейсарош Олександра Дмитрівна

458,85

5  

Бубела Роман Володимирович

393

6  

Прошина Ірина Анатоліївна

391

7  

Старіцин Максим Олексійович

381,15

8  

Дрозд Арсеній Арсенійович

377

9  

Соломін Валерій Русланович

372,75

10 

Новацький Максим Петрович

370

 

201 «Агрономія»

ПІБ абітурієнта

Конкурсний бал

 1  

Швець Антон Сергійович

520

2  

Зик Олександр Васильович

504

3  

Бондар Анна Володимирівна

480

4  

Ушаков Сергій Ігорович

470

5  

Козік Тарас Віталійович

466

6  

Соколов Нікіта Євгенійович

457

7  

Карамерт Серген

439

8  

Мосьпан Дмитро Володимирович

425,25

9  

Петровець Денис Сергійович

423

10 

Стрижак Дар'я Ігорівна

403

11 

Ющенко Андрій Сергійович

399

12 

Щербаков Денис Миколайович

395

13 

Мураль Валентин Сергійович

388,5

14 

Волощук Данило Сергійович

386

15 

Дем'яник Артемій Володимирович

378

 

211 «Ветеринарна медицина»

ПІБ абітурієнта

Конкурсний бал

1  

Павленко Світлана Василівна

489

2  

Виперайленко Вікторія Леонідівна

475

3  

Загреба Діана Сергіївна

470

4  

Мулик Тетяна Миколаївна

457

5  

Грибач Ілля Анатолійович

453

6  

Гринченко Дар'я Андріївна

450

7  

Губіна Софія Олександрівна

428

8  

Кузьменко Артем Едуардович

383

9  

Савченко Наталія Леонідівна

382,2

10 

Зюзь Олександр Сергійович

374

11 

Кузьменко Вікторія Едуардівна

372

12 

Серьогіна Юлія В'ячеславівна

370

13 

Фістікан Юлія Іванівна

367

14 

Владимаренко Артем Юрійович

359

 

 



скачать софт