Показати меню

Відкрите заняття з навчальної дисципліни  «Технологія виробництва плодів»24 травня Коваленко Олена Іванівна, викладач агрономічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Технологія виробництва плодів» на тему «Щеплення плодових рослин». Заняття відбулося не в аудиторії, а на колекційному-дослідно полі, де Олена Іванівна в реальних умовах показала способи окулірування та щеплення живцем, навчила студентів виконувати основні способи щеплення.
Присутні викладачі відмітили високий методичний рівень проведеного заняття, тісний зв'язок навчального процесу із практикою. Студенти засвоїли і закріпили набуті практичні знання, що стануть надійною основою для плідної праці і невпинного фахового зростання. Практичні заняття, наближені до виробництва, дають майбутнім молодим спеціалістам чималий досвід та належні навички роботи біля землі, формують у них серйозність і відповідальність, що сприяє становленню їх як висококваліфікованих фахівців.

Відкрите заняття з навчальної дисципліни  «Технологія виробництва плодів»Відкрите заняття з навчальної дисципліни  «Технологія виробництва плодів»Відкрите заняття з навчальної дисципліни  «Технологія виробництва плодів»скачать dle 10.4фильмы бесплатно