Показати меню

Практичне заняття  з дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин» 
Нестандартне практичне заняття з дисципліни: «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння сільськогосподарських тварин» було проведено викладачем ветеринарних дисциплін Пашинською І.М. зі студентами 3 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» на базі ДПДГ «Асканійське».
Державне підприємство «Дослідне господарство «Асканійське» Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України створене в 1991 році. Знаходиться підприємство в селі Тавричанка Каховського району Херсонської області, розташоване в південно-східній частині Каховського району. Віддалення центральної садиби від адміністративних центрів складає: районного – м. Каховки – 50 км, обласного – м. Херсон – 130 км. Основним видом діяльності підприємства є вирощування зернових та технічних культур (пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, льон, соняшник, гірчиця, тощо), та вирощування і реалізація продукції тваринництва (молоко, м'ясо, вовна). галузі тваринництва підприємство також має два направлення:
1. Виробництво товарної тваринницької продукції (молоко, м’ясо, вовна).
2. Виробництво племінних ресурсів, на підприємстві діє три племінних заводи по розведенню тварин.
Практичне заняття  з дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин»
Враховуючи великі досягнення ДПДГ «Асканійське» студентидослідили впровадження нових технологій у техніці штучного осіменіння овець, ознайомилися з новою технологією доїння корів; годівлею, доглядом і утриманням тварин, первинною документацією з обліку продукції тваринництва та організаційною формою підприємства.
Під час заняття студенти побачили роботу всіх виробничих підрозділів; ознайомилися з виробничими процесами галузі тваринництва; переробкою с\г продукції та первинним обліком.
На протязі декількох років доброзичливо зустрічають наших студентів висококваліфіковані і досвідчені спеціалісти господарства. Ми дуже вдячні їм за це!
Практичне заняття  з дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин»Практичне заняття  з дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин»Практичне заняття  з дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин»
Практичне заняття  з дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин»Практичне заняття  з дисципліни «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с/г тварин»

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно