Показати меню

Зустріч випускників 1988 року випуску  спеціальності  «Ветеринарна медицина»Щороку, за доброю традицією, Каховський державний агротехнічний коледж гостинно відчиняє двері, для випускників на зустріч у рідні стіни навчального закладу. І сьогодні, у теплій атмосфері справді родинного свята, зібрались в залі випускники 1988 року випуску спеціальності«Ветеринарна медицина», а тепер дорослі люди, кожен з яких має своє місце в житті, свою сім’ю.
Для них було організовано екскурсії, фото- та експозиційні виставки і концерт художньої самодіяльності.
Зустріч зі студентським минулим, це завжди свято, оскільки є можливість поспілкуватись з добрими друзями юності, подякувати викладачам за мудрі поради. Адже скільки б не пройшло років, а студенти для своїх викладачів та кураторів назавжди залишаються юними, допитливими, сповненими мрій і сподівань.
І звичайно, найбільша гордість коледжу це ви, наші, наш цвіт, завдяки якому коледж буде і надалі працювати, навчати студентів. Тож не забувайте навчальний заклад, з якого почалася ваша дорога в життя, приїздіть щороку на зустрічі випускників, приводьте на навчання до нас своїх дітей та онуків.
Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості в нашому навчальному закладі.

Зустріч випускників 1988 року випуску  спеціальності  «Ветеринарна медицина»Зустріч випускників 1988 року випуску  спеціальності  «Ветеринарна медицина»Зустріч випускників 1988 року випуску  спеціальності  «Ветеринарна медицина»Зустріч випускників 1988 року випуску  спеціальності  «Ветеринарна медицина»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно