Показати меню
22 бер 22:12Новини

Зустріч студентів з представниками мобільної бригади  соціально-психологічної допомоги потерпілим від насильства21 березня 2018 р. в Каховському державному агротехнічному коледжі відбулася зустріч студентів з представниками мобільної бригадисоціально-психологічної допомоги потерпілим від насильства, які детально розповіли про особливості роботи мобільної бригади соціально – психологічної допомоги та послідовну модель надання допомоги потерпілим від гендерно зумовленого насильства.
Психологи й соціальні працівники мобільної бригади надають наступні послуги:
-Соціально – психологічні консультації для виявлення потерпілих від гендерно зумовленого, в т. ч. домашнього насильства осіб та оцінку їх психоемоційного стану.
-Консультації для потерпілих від гендерно зумовленого, в т. ч. домашнього насильства осіб з метою попередження повторних випадків насильства та покращення їхньої ситуації.
-Надання соціально – психологічної допомоги потерпілим від насильства за телефоном, у тому числі у вечірній час до 21:00.
-Комплексну оцінку потреб від насильства осіб та направлення для отримання додаткових послуг до інших надавачів (правових, медичних, реабілітаційних).
-Індивідуальні та групові сесії для осіб, які зазнали гендерно зумовленого, в т. ч. домашнього насильства. Сесії проводять на базі стаціонарних місць локацій мобільних бригад.
-Ведення випадку потерпілого від насильства, здійснення соціального супроводу до 3- х місяців, отримання клієнтом соціально – психологічних послуг на базі місця локації мобільної бригади.
-Проведення групової роботи, майстер – класів, сесій тренінгів, відео лекторіїв та інших просвітницьких заходів спрямованих на попередження гендерно зумовленого, в т. ч. домашнього насильства, формування особистої безпеки, посилення мотивації протидії насильства, формування особистої безпеки, посилення мотивації протидії насильству, набуття жінками/дівчатами – підлітками навичок особистої безпеки, особистісного зростання, покращення стосунків в родині.
Також фахівці можуть провести консультацію з кривдником, за його згодою, та дітьми. Якщо є потреба, фахівці мобільних бригад направляють потерпілих до медиків та юристів, перенаправляють до поліції чи залучають до виїзду поліцію. Інформація яку отримують члени мобільної бригади є конфіденційною.

 

 

Зустріч студентів з представниками мобільної бригади  соціально-психологічної допомоги потерпілим від насильстваЗустріч студентів з представниками мобільної бригади  соціально-психологічної допомоги потерпілим від насильстваЗустріч студентів з представниками мобільної бригади  соціально-психологічної допомоги потерпілим від насильстваскачать dle 10.4фильмы бесплатно