Показати меню

Мобільна ветеринарна операційна для бродячих собакСтуденти спеціальності «Ветеринарна медицина» ознайомилися з роботою мобільної ветеринарної операційної для бродячих собак.
Громадська організація «ЗooКoнтpoль» проводить стерилізацію, вакцинацію від сказу та чіпування (вводиться електронний мікрочіп з датою вакцинації і датою подальшої ревакцинації чотирилапих, кліпсування (на вушку тварин, розміщена кліпса з назвою населеного пункту для її візуалізації), після чого повертають собак на колишні місця.
Спочатку тварин відловлюють, потім оглядають і роблять профілактичне щеплення від сказу. Після цього їх кілька днів спостерігають, і тільки потім стерилізують. 
Нарешті зменшиться постійно зростаюча кількість нікому непотрібних цуценят, які народжуються на вулиці, а також до мінімуму зведеться можливість появи сказу завдяки щепленням.
Громадська організація «ЗooКoнтpoль» здатна частково вирішити - шлях до зменшення популяції собак на вулицях міст і селищ.

 

Мобільна ветеринарна операційна для бродячих собакМобільна ветеринарна операційна для бродячих собакМобільна ветеринарна операційна для бродячих собакМобільна ветеринарна операційна для бродячих собакМобільна ветеринарна операційна для бродячих собакМобільна ветеринарна операційна для бродячих собакскачать dle 10.4фильмы бесплатно