Показати меню

Звітна конференція за результатами проходження практики студентами «Ветеринарна медицина»На ветеринарному відділенні відбулася звітна конференція за результатами проходження виробничої переддипломної практики студентами 4 курсу.
Відкрила конференцію завідувачка ветеринарним відділенням Мацьків С. Т.
Вона відмітила важливість закріплення теоретичних знань та практичних навичок, які отримують студенти під час навчання в коледжі, на виробництві. З цією метою студенти проходять виробничу переддипломну практику, безпосередньо в підприємствах різної форми власності. Адже випускник має володіти певним досвідом і мати комплекс фахових навичок, які дозволять йому бути конкурентноспроможним на сучасному ринку праці.
На конференції були присутні викладачі ветеринарного відділення та студенти ІІІ курсу. Студенти Шевчук Марина, Семенюк Ольга, Смірнова Катерина, Дудченко Любов та інші поділились враженнями щодо свого перебування на різних об’єктах виробництва. Цікаво і змістовно було продемонстровано набуті практичні навички у діагностиці, лікуванні та профілактиці хвороб тварин з використанням мультимедійних презентацій.

Звітна конференція за результатами проходження практики студентами «Ветеринарна медицина»Звітна конференція за результатами проходження практики студентами «Ветеринарна медицина»Звітна конференція за результатами проходження практики студентами «Ветеринарна медицина»
Звітна конференція за результатами проходження практики студентами «Ветеринарна медицина»

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно