Показати меню
29 лис 21:45Новини

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Досвід керівництва на посаді директора Каховського державного агротехнічного коледжу та перетворення його за попередні 5 років, незважаючи на всі перешкоди та труднощі, у високоефективний Коледж з новим матеріальним забезпеченням, погашенням наростаючих боргів та усунення значних фінансових порушень минулого керівництва, дає мені право запропонувати Вам до розгляду програму курсу розвитку Каховського державного агротехнічного коледжу на наступні п ’ять років.

ЇЇ реалізація, безумовно, не можлива без участі всіх наших педагогічних працівників, співробітників та студентів. Тому я сподіваюсь на Вашу підтримку, на те, що ми разом будемо розвивати Коледж.

В умовах докорінних змін освітянського законодавства, в період реорганізації системи вищої освіти та освіти в цілому, Коледж потребує досвідченого керівника, який забезпечить ефективну організацію навчально-виховного процесу, забезпечення набору на всі спеціальності та форми навчання, гідне фінансування, зміцнення та розвиток матеріально-технічної бази, забезпечення робочими місцями наших випускників.

Переконаний, що тільки у тісній співпраці керівництва коледжу, колективу педагогів, усіх працівників і студентів ми зможемо успішно реалізувати всі намічені плани, вижити в сучасних складних умовах, впевнено розвиватися, зберігаючи і приумножуючи кращі традиції, сформовані за весь час існування Коледжу!


Переглянути передвиборчу програму


скачать dle 10.4фильмы бесплатно