Показати меню

Інформація для загального доступу

 


 Положення


про вищий навчальний заклад I - II рівня акредитації

Каховський державний агротехнічний коледж


   Положення про вищий навчальний заклад Каховського державного агротехнічного коледжу призначене для керівного, педагогічного складу коледжу. У ньому викладені основні питання з організації навчального процесу у коледжі.    Положення розроблено на підставі чинного законодавства України, сучасних науково-методичних підходів до організації освітньої діяльності вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації і досвіду підготовки аграрних фахівців для роботи за відповідними спеціальностями.


завантажитизавантажитиПоложення


про навчальну частину 

Каховського державного агротехнічного коледжу


   Дане положення складене на основі закону "Про вищу освіту", нормативно-правових документів про організацію навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах, рекомендації Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства освіти та науки України. 
   У Положенні розкриваються управління, структура та штати навчальної частини, основні функції та взаємовідносини із іншими підрозділами навчального закладу, зміст відповідальності членів навчальної частини коледжу.
 
ЗавантажитиЗавантажити
 


 
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В КОЛЕДЖІ
Положення про організацію освітнього процесу в Коледжі є основним нормативним документом, що регламентує організацію та здійснення освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі «Каховський державний агротехнічний коледж»
завантажити

ПОЛОЖЕННЯ

про педагогічну раду
Педагогічна рада коледжу є дорадчим колегіальним органом, створеним для вирішення основних питань діяльності навчального закладу. Педагогічна рада в своїй діяльності керується законами України "Про освіту", "Про вищу освіту", Положенням про організацію навчального процесу в Каховському коледжі та іншими нормативними документами, які стосуються її діяльності.


завантажити
скачать софт