Показати меню
07 травня 11:40Виховні заходи / Новини

75-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років2020-й – рік 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.
Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації.
Історія нас вчить, що Український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге.Коли ми разом, коли ми відчуваємо, що справедливість на нашому боці і стоїмо за свою землю, тоді ми непереможні.
У Каховському державному агротехнічному коледжі кураторами академічних груп дистанційно проведено виховні заходи з гаслом: «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»
У проведенні заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, у 31гр. спец. «Харчові технології» куратором Новіковою І.Р., застосовувалися фрагменти художніх, публіцистичних, автобіографічних творів. Вони посприяли уведенню студентів в історичну обстановку, відтворенню епохи, переживанню атмосфери війни та кризових умов, в яких опинилися люди. Використання яскраво забарвлених розповідей про минуле, що мають приховані суб’єктивні розуміння, в невимушеній формі підвищать емоційне сприйняття матеріалу, підсилять його виховний вплив, доповнять формування особистісно-ціннісного ставлення до історичної події.
Під час проведення заходів використовувалися:

Долучення

ukraine_ww_ii_ukr.pdf

 

ukraine_ww_ii_ukr.epub

 

ukraine_ww_ii_ukr.mobi

Посилання http://www.ww2.memory.gov.ua/- сайт Українського інституту національної пам’яті, присвячений Другій світовій війні.Він містить інформацію про ключові події, постаті, карти, інфографіку, фотогалерею, відеоролики й електронні видання про війну, підбірку фільмів "20 000 хвилин, які змінять ваше уявлення про Другу світову війну” та інші проєкти.

75-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років
скачать dle 10.4фильмы бесплатно