Показати меню

Традиційно, 1 вересня, Каховський державний агротехнічний коледж радісно зустрічає студентів та вітає їх з початком навчального року.
Проте, цього року свято Дня Знань відбувається дещо по-іншому. Щоб убезпечити дітей від зараження коронавірусом, адміністрація навчального закладу прийняла рішення провести Свято тільки для студентів першого курсу, чим підкреслили особливу важливість освіти і вибраного ними шляху оволодіння і підвищення своїх майбутніх професійних навичок. Всі інші студенти прийняли участь у проведенні виховної години «Студенти єднають Україну»
Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого життя. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та студентів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
 
У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми! Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!

День Знань в коледжі
День Знань в коледжі
День Знань в коледжі
День Знань в коледжі
День Знань в коледжі
скачать dle 10.4фильмы бесплатно