Показати меню

21 листопада вся країна відзначатиме День Гідності та Свободи.
Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.
Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, у Каховському агротехнологічному фаховому коледжі відбулися тематичні виховні заходи в онлайн-режимі.
Студенти відділення «Управління та адміністрування» прийняли активну участь в онлайн – Естафеті – Єдності до Дня Гідності та Свободи, організованої студентами даного відділення.

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно