Показати меню

Всесвітній день вишиванки Всесвітній день вишиванки– свято національної та духовної єдності, адже об’єднує українців незалежно від місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. Це свято зародилося в 2006 році та не має державного статусу, але з кожним роком набуває все більшої популярності.
З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді, педагогічний колектив Каховського державного агротехнічного коледжу та студенти долучилися до святкування Дня вишиванки. 17 травня прийшли в національному вбранні всі, на кожному майоріла різнобарвними візерунками українська вишивка, що створило піднесену атмосферу та викликало радісні емоції.
У навчальному закладі куратором 11 групи, спеціальності «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» Нижеголенко Ольгою Володимирівною було проведено виховну годину на тему: «Чарівна краса та символізм української вишивки». На якій студенти ознайомилися з обереговим значенням сорочки-вишиванки. Розвивали вміння та навички створювати своїми руками вироби, що символізують душу та характер нашого народу.
Проведення такого свята продемонструвало, що кожен із нас, відчував себе справжнім українцем та налаштований на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Всесвітній день вишиванки
Всесвітній день вишиванки

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно