Показати меню

14 травня 2021року виповнилося 150 років від Дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника.
Василь Стефаник написав не так уже й багато – його художні твори вміщаються в одному томику. І все ж ім’я письменника стоїть поряд з іменами найвидатніших новелістів світу. Стефаникові новели вражають своєю виключною правдивістю, справжньою оригінальністю і художньою досконалістю. Іван Франко в 1901 р. відзначав, що з’явився, може чи не найбільший після Шевченка письменник, «яким уже нині можемо повеличатися перед світом», що «його новели – як найкращі народні пісні…»
З нагоди відзначення 150- річчя від Дня народження Василя Стефаника в Каховському державному агротехнічному коледжі 02 червня Нижеголенко Ольга Володимирівна провела літературний захід на тему "Василю Стефанику – 150 років”, в якому взяли участь студенти І курсу. Студенти підготували презентації про життя, творчість та стиль написання Василя Стефаника, а також подивилися фільм про новелу "Камінний Хрест”, обговорили найцікавіші факти з життя автора, поділилися враженнями про прочитані твори.

150- річчя від  Дня народження Василя Стефаника
150- річчя від  Дня народження Василя Стефаника150- річчя від  Дня народження Василя Стефаника150- річчя від  Дня народження Василя Стефаника150- річчя від  Дня народження Василя Стефаника


скачать dle 10.4фильмы бесплатно